درباره ایرنت کار

ایرنت کار

سامانه اجاره خودرو در ایران

ایرنت کار سامانه اجاره خودروهای ایرانی و خارجی است. شعار ما در ایرنت کار سهولت اجاره خودرو و تمرکز بر کیفیت خدمات دهی است. به همین منظور تلاش کرده ایم تا طیف وسیعی از خودروهای لوکس و رده متوسط را برای دسته های مختلف مشتریان فراهم آوریم.

ما معتقیدم رضایت مندی مشتریان از خدمات ما، رمز موفقت این کسب و کار است. به همین منظور در تلاشیم تا با خدمات دهی عالی و در نظرگرفتن نقطه نظر مشتریان، روند خدمات دهی در حیطه کرایه خودرو را دائما بهبود ببخشیم.

مفتخریم که ما را انتخاب کرده‌اید.

خدمات ما

کرایه خودروهای تشریفاتی

کرایه خودروهای تشریفاتی

ایرنت کار آماده عقد قرارداد اجازه خودرو به صورت کوتاه مدت و بلند مدت برای آن دسته از سازمان‌ها و مشتریانی است که قصد اجاره خودروهای تشریفاتی را دارند.

فهرست کامل خودروهای تشریفاتی
کرایه انواع ون و ون دربستی

کرایه انواع ون و ون دربستی

با توجه به نیاز عمده آژانس‌های مسافرتی و تفریحی به خودروهای با ظرفیت بالاتر، طیف زیادی از این خودروها در ایرنت کار با شرایط ویژه اجاره داده می‌شود.

لیست انواع خودروهای ون و ظرفیت بالا
اجاره خودرو ویژه عروسی

اجاره خودرو ویژه عروسی

با توجه به نیازها و سلیقه‌ی مشتریان برای اجاره خودرو در مراسم عروسی، تلاش کرده‌ایم تا مجموعه از خدمات یکپارچه در این زمینه‌ای را فراهم کنیم.

لیست خودروهای کرایه ای برای مراسم عروسی
خودرو با راننده / بدون راننده

خودرو با راننده / بدون راننده

ایرنت کار سامانه اجاره انواع خودرو همراه با راننده و بدون راننده در ایران می‌باشد. جهت سهولت بخشیدن به شرایط اجاره کردن خودرو، تمام تلاش خود را کرده‌ایم.

لیست خودروهای اجاره‌ای با راننده و بدون راننده

تماس با ما

81 41 499 0910

04 25 99 88 021