اجاره بنز E200 در تهران – کرایه بنز E200 در تهران

اجاره بنز E200 در تهران و سایر شهرهای ایران

اجاره بنز E200 در تهران و شهرستان‌ها: مجموعه ایرنت کار ارائه دهنده کلیه خدمات اجاره بنز E200 در تهران و شهرستان‌ها، مناسب‌ترین قیمت اجاره بنز E200  در تهران و شهرستان‌ها، دارای شرایط ویژه و مناسب کرایه بنز E200 در تهران و دیگر شهرهاست. تنها با یک تماس، تمامی اطلاعات در خصوص قیمت اجاره بنز E200 در تهران ، نحوه اجاره ماشین بنز E200 در تهران و شرایط شرایط بنز E200 اجاره در تهران و شهرستان‌ها بدون راننده و با راننده را دریافت نمایید. 

مدل خودرو:  بنز E200
قیمت در اختیار برون شهری: توافقی
قیمت کرایه روزانه: ۱.۷۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت کرایه هفتگی: ۱۱.۲۰۰.۰۰۰ تومان (تخفیف دارد)
قیمت کرایه ماهانه: ۴۵.۰۰۰.۰۰۰ تومان

جهت کسب اطلاعات قیمت کرایه ساعتی، بلندمدت، با راننده 

نوع موتور: 4 سیلندر 16 سوپاپه
حجم موتور (سی سی): 1991
حداکثر توان موتور: 184 اسب بخار

حداکثر سرعت در ساعت: 233 
شتاب صفر تا 100 ثانیه: 7.9
حداكثر گشتاور: 270 نيوتن متر

آیا با موارد قانونی اجاره بنز آشنا هستید؟

⇓             ⇓


دانستنی‌های ضروری قبل از اجاره بنز E200 در تهران


اجاره ماشین E200 در تهران مثل اجاره دیگر اتومبیلهای بنز نیازمند دانستن موارد قانونی و همچنین مطالعه دقیق عقد نمونه قرارداد رسمی است. ایرنت کار نمونه قرارداد رسمی برای اجاره ماشین E200 در تهران و دیگر خودروهای اجاره ای و سواری را برای مطالعه و دانلود در صورت نیاز تهیه کرده است. لذا میتوانید از طریق لینکهای زیر برای مطالعه نمونه قرارداد و ضوابط ضروری و قانونی و دقیق در خصوص اجاره بنز E200 اقدام نمایید.

کلیک کنید: نمونه قرارداد اجاره خودرو سواری

در ضمن کرایه بنز E200 در تهران دقت کنید که بیمه این خودرو بایستی به شکل کامل پیش از عقد قرارداد کرایه بنز E200 در تهران حداقل تا پایان قرارداد تمدید شده باشد و تنها در این صورت است که در مواقع بروز حادثه ی جانی و مالی در طول مدت کرایه بنز E200 موارد مربوط به خسارت و صدمات مطابق با قوانین بیمه ها است. همچنین بدیهی ست که استفاده از بیمه در شرایط بروز حادثه برای خودرو بنز E200 اجاره ای منوط به رعایت نکات از قبیل داشتن گواهینامه راننده و همچنین طابعیت از قوانین و ضوابط کلی و جزئی در خصوص بحث راهنمایی و رانندگی است.

قیمت اجاره بنز E200 در تهران مانند دیگر خودروهای اجاره ای تابعی از مدت اجاره خودرو در این شهر میباشد.مثلا در صورت اجاره بنز E200 در تهران به شکل هفتگی میتوانید از همکاران ما در زمان محاسبه و قیمت دهی آن، درخواست تخفیف حاصل نمایید. همچنین اجاره بنز E200 در تهران به صورت ماهیانه و یا حتی سالیانه برای سازمان ها و ادارات و یا حتی اشخاص میتواند شامل تخفیف مطلوبی در محاسبه قیمت نهایی شود. برای اطلاع دقیق از قیمت اجاره بنز E200 در تهران کافی است با شماره تماس های مندرج در وب سایت سوالات خود را از همکاران ما در ایرنت کار جویا بشوید.

جهت اقدام برای اجاره بنز E200 در تهران همین حالا با شماره تماس های مندرج در وب سایت ایرنت کار تماس حاصل کنید و تمامی سوالات خود از جمله در خصوص قیمت و یا دیگر شرایط لازم برای کرایه بنز E200 را از همکاران ما بپرسید. ایرنت کار، سامانه اجاره خودرو در شهر تهران و دیگر شهرهای ایران است که تمامی خدمات مربوط به رنت بنز E200 و دیگر مدلهای بنز در ایران را در اختیار شما مشتریان عزیز قرار دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا