اجاره بنز S500 در تهران – کرایه بنز S500 در تهران

اجاره بنز S500 در تهران و سایر شهرهای ایران

اجاره بنز S500 در تهران و شهرستان‌ها: مجموعه ایرنت کار ارائه دهنده کلیه خدمات اجاره بنز S500 در تهران و شهرستان‌ها، مناسب‌ترین قیمت اجاره بنز S500 در تهران و شهرستان‌ها، دارای شرایط ویژه و مناسب کرایه بنز S500 در تهران و دیگر شهرهاست. تنها با یک تماس، تمامی اطلاعات در خصوص قیمت کرایه بنز S500 در تهران ، نحوه شرایط بنز S500 اجاره در تهران و شرایط اجاره ماشین بنز S500 در تهران و شهرستان‌ها بدون راننده و با راننده را دریافت نمایید.

مدل خودرو:  بنز S500
قیمت در اختیار برون شهری: توافقی
قیمت کرایه روزانه: ۱.۲۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت کرایه هفتگی: ۷.۰۰۰.۰۰۰ تومان (تخفیف دارد)
قیمت کرایه ماهانه: ۳۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان

جهت کسب اطلاعات قیمت کرایه ساعتی، بلندمدت، با راننده 

نوع موتور: 8 سیلندر 32 سوپاپه
حجم موتور (سی سی):  4663
حداکثر توان موتور:  455 اسب بخار

حداکثر سرعت در ساعت: 250
شتاب صفر تا 100 ثانیه: 4.8
حداكثر گشتاور: 700 نيوتن متر

آیا با موارد قانونی اجاره بنز آشنا هستید؟

⇓             ⇓


دانستنی‌های ضروری قبل از اجاره بنز S500 در تهران


اجاره ماشین S500 در تهران مانند اجاره دیگر خودروها نیازمند دانستن موارد قانونی و همچنین عقد نمونه قرارداد رسمی است. به همین ایرنت کار نمونه قرارداد رسمی برای اجاره ماشین S500 در تهران و دیگر خودروهای سواری را برای مطالعه و دانلود در صورت نیاز تهیه کرده است. به این منظور میتوانید از طریق لینک زیر برای مطالعه نمونه قرارداد و ضوابط قانونی اجاره بنز S500 اقدام نمایید.

 کلیک کنید: نمونه قرارداد اجاره خودرو سواری

در صورت کرایه بنز S500 در تهران دقت فرمایید که بیمه خودرو بایستی به صورت کامل پیش از عقد قرارداد کرایه بنز S500 در تهران حداقل تا پایان مدت قرارداد تمدید شده باشد. تنها در این صورت است که در مواقع بروز حادثه در طول مدت کرایه بنز S500 موارد مربوط به خسارات و صدمات مطابق با قوانین بیمه میباشد. همچنین بدیهی ست که استفاده از بیمه در صورت بروز حادثه برای خودرو بنز اجاره ای منوط به رعایت نکاتی از قبیل داشتن گواهینامه راننده و همچنین طابعیت از قوانین و ضوابط کلی راهنمایی و رانندگی است.

قیمت اجاره بنز S500 در تهران مانند دیگر خودروهای اجاره ای تابعی از مدت اجاره آن میباشد.برای مثال در صورت اجاره بنز S500 در تهران به صورت هفتگی میتوانید از همکاران ما در هنگام محاسبه و قیمت دهی، درخواست تخفیف نمایید. همچنین اجاره بنز S500 در تهران به صورت ماهانه و یا حتی سالانه برای سازمان ها و ادارات و یا حتی اشخاص میتواند شامل حال تخفیف بیشتری در محاسبه قیمت نهایی شود. برای اطلاع دقیق از قیمت اجاره بنز S500 در تهران کافیست با شماره تماس مندرج در وب سایت سوالات خود را از همکاران ما در ایرنت کار جویا شوید.

جهت اقدام برای اجاره بنز S500 در تهران همین حالا با شماره تماس های مندرج در وب سایت تماس بگیرید و تمامی سوالات خود از جمله در خصوص قیمت و یا دیگر شرایط لازم برای کرایه بنز S500 را از ما بپرسید. ایرنت کار، سامانه اجاره خودرو در تهران و دیگر شهرهای ایران، تمامی خدمات مربوط به رنت بنز S500 و دیگر مدلهای بنز در ایران را در اختیار شما مشتری عزیز قرار میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا