اجاره بی ام و X4 در تهران – کرایه بی ام و X4 کروک تهران

اجاره بی ام و X4 در تهران و دیگر شهرها

اجاره بی ام و X4 در تهران و شهرستان‌ها: مجموعه ایرنت کار ارائه دهنده کلیه خدمات اجاره بی ام و X4 در تهران و شهرستان‌ها، مناسب‌ترین قیمت اجاره بی ام و X4 در تهران و شهرستان‌ها، دارای شرایط ویژه و مناسب کرایه بی ام و X4 در تهران و دیگر شهرهاست. تنها با یک تماس، تمامی اطلاعات در خصوص قیمت اجاره بی ام و X4 در تهران ، نحوه اجاره ماشین بی ام و X4 و شرایط بی ام و X4 اجاره ای  در تهران و شهرستان‌ها بدون راننده و با راننده را دریافت نمایید.

مدل خودرو: بی ام و X4
قیمت در اختیار برون شهری: توافقی
قیمت کرایه روزانه: ۹۵۰.۰۰۰ تومان
قیمت کرایه هفتگی: ۶.۲۰۰.۰۰۰ تومان (تخفیف دارد)
قیمت کرایه ماهانه: ۲۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان

جهت کسب اطلاعات قیمت کرایه ساعتی، بلندمدت، با راننده 

نوع موتور: 4 سیلندر 16 سوپاپه
حجم موتور (سی سی): 1997 
حداکثر توان موتور: 245 اسب بخار

حداکثر سرعت در ساعت: 232 
شتاب صفر تا 100 ثانیه: 6.2
حداكثر گشتاور: 350 نيوتن متر

آیا با موارد قانونی اجاره بی ام و آشنا هستید؟

⇓             ⇓


دانستنی‌های ضروری قبل از اجاره بی ام و X4 در تهران


اجاره ماشین بی ام و X4 در تهران مانند رنت هر وسیله نقلیه دیگری نیازمند دانستن موارد قانون و مرور دقیق عقد نمونه قرارداد رسمی اجاره خودرو است. ایرنت کار یک نمونه قرارداد رسمی برای اجاره ماشین بی ام و X4 در تهران و دیگر خودروهای استیجاری را برای  مشتریان خود تهیه و فایل PDF آن را برای دانلود قرار داده است. بنابراین امکان این وجود دارد که از طریق لینکهای مرتبط زیر برای مطالعه یک نمونه قرارداد خودرو استیجاری و ضوابط ضروری و قانونی دقیق در خصوص اجاره بی ام و X4 را انجام دهید.

کلیک کنید: نمونه قرارداد اجاره خودرو سواری

بدون شک که در خصوص کرایه بی ام و X4 در تهران بیمه خودرو حتما و حتما پیش از عقد قرارداد برای کرایه بی ام و X4  حداقل تا پایان قرارداد رسمی تمدید شده باشد. لذا در مواقع بروز حادثه ی پیش بینی نشده جانی و مالی در طول مدت کرایه بی ام و X4 موارد مربوط به خسارت و صدمات مطابق با قوانین بیمه های جاری در کشور محاسبه میشود. علاوه بر این موضوع واضح است که استفاده از بیمه در شرایط بروز حادثه برای خودرو بی ام و X4 اجاره ای وابسته به رعایت نکات ساده و بدیهی از قبیل داشتن گواهینامه راننده و همچنین طابعیت از قوانین و ضوابط کلی و همچنین جزئی راهنمایی و رانندگی است.

مانند رنت دیگر خودرو ها، قیمت اجاره بی ام و X4 در تهران تابعی از مدت اجاره اتومبیل و همچنین نوع اتومبیل اجاره ای میباشد.مثلا در صورت اجاره بی ام و X4 در تهران به صورت هفتگی میتوانید از همکاران ما در زمان محاسبه قیمت و عقد قرارداد اجاره درخواست تخفیف نمایید. همچنین اجاره بی ام و X4 در تهران به صورت اجاره ماهیانه اتومبیل یا حتی به شکل سالیانه برای سازمان ها و ادارات و یا حتی اشخاص میتواند شامل تخفیف مطلوبی در محاسبه قیمت های نهایی شود. برای اطلاع دقیقتر از قیمت اجاره بی ام و X4 در تهران با شماره تماس مندرج در سایت هرگونه پرسش در این خصوص را با ما در میان بگذارید.

در صورت داشتن درخواستی درباره اجاره bmw X4 در تهران همین حالا با شماره تماس های مندرج در وب سایت رنت خودرو ایرنت کار تماس گرفته و تمامی سوالات خود از جمله در خصوص قیمت و یا دیگر شرایط لازم برای کرایه بی ام و BMW X4 را از همکاران ما بخواهید. رنت اتومبیل ایرنت کار، سامانه اجاره اتومبیل در تهران و دیگر شهرهای ایران است که تمامی خدمات مربوط به اجاره BMW X4  و دیگر مدلهای اتومبیل بی ام و در ایران را در اختیار شما قرار خواهد داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا