اجاره تویوتا هایلوکس در تهران – کرایه تویوتا هایلوکس در تهران

اجاره تویوتا هایلوکس در تهران و سایر شهرهای ایران

اجاره تویوتا هایلوکس در تهران و شهرستان‌ها: مجموعه ایرنت کار ارائه دهنده کلیه خدمات اجاره خودرو تویوتا هایلوکس در تهران و شهرستان‌ها، مناسب‌ترین قیمت اجاره هایلوکس در تهران و شهرستان‌ها، دارای شرایط ویژه و مناسب اجاره تویوتا هایلوکس در تهران و دیگر شهرهاست. تنها با یک تماس، تمامی اطلاعات در خصوص قیمت اجاره تویوتا هایلوکس در تهران ، نحوه کرایه تویوتا هایلوکس در تهران و شرایط اجاره تویوتا هایلوکس در تهران و شهرستان‌ها بدون راننده و با راننده را دریافت نمایید.

مدل خودرو: تویوتا هایلوکس
قیمت در اختیار برون شهری: توافقی
قیمت کرایه روزانه: توافقی
قیمت کرایه هفتگی: توافقی (تخفیف دارد)
قیمت کرایه ماهانه: توافقی

جهت کسب اطلاعات قیمت کرایه ساعتی، بلندمدت، با راننده 

نوع موتور: 4 سیلندر 16 سوپاپه
حجم موتور (سی سی): 3498
حداکثر توان موتور: 306 اسب بخار

حداکثر سرعت در ساعت: 250
شتاب صفر تا 100 ثانیه: 6
حداكثر گشتاور: 370 نيوتن متر

آیا با موارد قانونی اجاره تویوتا آشنا هستید؟

⇓             ⇓


دانستنی‌های ضروری قبل از اجاره تویوتا هایلوکس در تهران


همکاران ما در ایرنت کار پیش از اقدام شما برای اجاره تویوتا هایلوکس در تهران توصیه میکنند موارد قانونی و قراردادی در این خصوص را مطالعه دقیق بفرمایید. پیش از مطالعه موارد قانونی در خصوص اجاره تویوتا هایلوکس در تهران بایستی بدانید مانند اجاره هر وسیله نقلیه دیگری، قرارداد اجاره بایستی به صورت کتبی، شفاف و همچنین به صورت قانونی تدوین شده باشد. همچنین در صورت داشتن سوالات بیشتر در خصوص اجاره تویوتا هایلوکس در تهران میتوانید از طریق تماس با همکاران ما در ایرنت کار اطلاع دقیق در این خصوص کسب نمایید.

کلیک کنید: نمونه قرارداد اجاره خودرو سواری

بیمه ماشین حتما و بدون هیچ شکی باید از قبل از عقد قرارداد رسمی برای کرایه تویوتا هایلوکس حداقل تا پایان قرارداد تمدید باشد. این نکته ایست که در زمان کرایه تویوتا هایلوکس بایستی مورد تاکید قرار دهید. لذا تنها در این صورت در مواقع بروز حادثه هایی پیش بینی نشده ی احتمالی در خصوص کرایه تویوتا هایلوکس موارد مربوط به خسارات و صدمه های پیش بینی نشده  مطابق با قوانین محاسبه میشود. همچنین بدیهی است که موارد مروبوط به اجاره و بیمه کرایه تویوتا هایلوکس در تهران ملزم به داشتن گواهینامه رسمی اجاره کننده و مطابقت با قوانین راهنمایی و رانندگی در ایران است.

 قیمت اجاره تویوتا هایلوکس در تهران مانند اجاره هر خودرو دیگری تابعی از مدت اجاره این اتومبیل و نوع خودرو رده بالا اجاره شده است. مثلا در صورت اجاره تویوتا هایلوکس در تهران به صورت هفتگی یا ماهانه میتوانید از قیمت اجاره هایلوکس در تهران به صورت تعدیل شده بهره مند شوید. منطور از قیمت تعدیل شده این است که برای مثال اجاره هایلوکس به صورت ماهانه ضریبی 30 تایی از قیمت اجاره روزانه آن نبوده و مقداری کمتر است. بنابراین در صورت اجاره هفتگی و یا ماهانه خودرو از ایرنت کار میتوانید از قیمت تخفیفی این مقدار اجاره بها بهره مند گردید.

با وجود توضیحات ارائه شده در بالا در صورت تمایل به اجاره TOYOTA هایلوکس در تهران میتوانید در هر زمان از روز و در ایام هفته با ما تماس گرفته و اطلاعات لازم برای کرایه تویوتا TOYOTA هایلوکس را از همکاران ما در بحش پشتیبانی سایت و رنت کار جویا شوید. سامانه ایرنت کار، سامانه اجاره اتومبیل درشهر تهران و دیگر شهرهای مختلف ایران است که تمامی خدمات رنت مربوط به اجاره TOYOTA هایلوکس و دیگر مدلهای اتومبیل تویوتا از جمله مدل هایلوکس و دیگر مدلها را در اختیار مشتریهای محترم خود در تمام شهرهای ایران فراهم می آورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا