اجاره تویوتا کمری در تهران – کرایه تویوتا کمری در تهران

اجاره تویوتا کمری در تهران و سایر شهرهای ایران

اجاره تویوتا کمری در تهران و شهرستان‌ها: مجموعه ایرنت کار ارائه دهنده کلیه خدمات اجاره تویوتا کمری در تهران و شهرستان‌ها، مناسب‌ترین قیمت اجاره ماشین کمری در تهران و شهرستان‌ها، دارای شرایط ویژه و مناسب اجاره خودرو تویوتا کمری و دیگر شهرهاست. تنها با یک تماس، تمامی اطلاعات در خصوص قیمت اجاره ماشین تویوتا کمری در تهران ، نحوه اجاره خودرو کمری در تهران و شرایط تویوتا کمری اجاره ای در تهران و شهرستان‌ها بدون راننده و با راننده را دریافت نمایید.

مدل خودرو: تویوتا کمری
قیمت در اختیار برون شهری: توافقی
قیمت کرایه روزانه: ۲۲۰.۰۰۰ تومان
قیمت کرایه هفتگی: ۱.۵۰۰.۰۰۰ تومان (تخفیف دارد)
قیمت کرایه ماهانه: ۸.۵۰۰.۰۰۰ تومان

جهت کسب اطلاعات قیمت کرایه ساعتی، بلندمدت، با راننده 

نوع موتور: 4 سیلندر 16 سوپاپه
حجم موتور (سی سی): 2494
حداکثر توان موتور:  181 اسب بخار

حداکثر سرعت در ساعت: 195
شتاب صفر تا 100 ثانیه: 8.8
حداكثر گشتاور: 235 نيوتن متر

آیا با موارد قانونی اجاره تویوتا آشنا هستید؟

⇓             ⇓


دانستنی‌های ضروری قبل از اجاره تویوتا کمری در تهران


اجاره تویوتا کمری در تهران شبیه اجاره هر خودرو دیگری در این شهر نیازمند دانستن مسائل قانونی و قراردادی در این زمینه است. همکارانمان ما در ایرنت کار نمونه قرارداد رسمی برای اجاره تویوتا کمری در تهران را درست شبیه دیگر خودروهای رده بالا و رده میانی برای مطالعه مشتریان خود تهیه و فایل PDF آدانلود آن را برای شما قرار داده است. لینک زیر شامل قرارداد اجاره ماشین کمری  و ضوابط ضروری و قانونی دقیق در حیطه اجاره این مدل و دیگر مدل های تویوتا در تهران است.

کلیک کنید: نمونه قرارداد اجاره خودرو سواری

درباره کرایه تویوتا کمری در تهران باید به این نکته هم اشاره نمود که بیمه ماشین تویوتا کمری حتما و بدون هیچ شکی باید پیش از عقد قرارداد رسمی این خودرو برای کرایه تویوتا کمری حداقل تا پایان قرارداد تمدید باشد. لذا ضمن آرزوی سلامتی برای مشتریان عزیز، در مواقع بروز حادثه هایی پیش بینی نشده ی جانی و مالی در زمان مدت کرایه تویوتا کمری تمام مسائل مربوط به خسارات و صدمه های پیش بینی نشده و احتمالی مطابق با قوانین محاسبه خواهد شد. علاوه بر این موضوع به طور کامل واضح است که استفاده از بیمه اتومبیل در شرایط بروز حادثه برای خودرو تویوتا کمری اجاره ای وابسته به رعایت موارد واضح از جمله داشتن گواهینامه راننده اجاره کننده و قوانین کلی راهنمایی و رانندگی است.

وقتی صحبت از قیمت اجاره خودرو تویوتا کمری یا هر نوع دیگر از این خودرو میشود، قیمت اجاره خودرو کمری در تهران نیز تابعی از مدت اجاره این اتومبیل و نوع خودرو رده بالا اجاره شده است. مثلا در صورت اجاره خودرو کمری در تهران به صورت هفتگی میتواند از همکاران ما در هنگام قرارداد اجاره تویوتا درخواست تخفیف در قیمت تمام شده بفرمایید. علاوه بر این مطلب اجاره کمری در تهران به صورت شرایط ماهیانه اتومبیل یا حتی به شکل یک ساله و یا حتی بلند مدت تر برای سازمان ها و ارگان ها و یا حتی فردی هم میتواند شامل تخفیف در محاسبه قیمت های کلی و تمام شده به دلیل مدت  تویوتا کمری اجاره ای شود. به هر روی برای آگاهی از قیمت اجاره کمری میتوانید هم اکنون و یا در هر زمان دیگری با شماره تماس های وب سایت تماس بگیرید.

با وجود توضیحات فوق در صورت تمایل به اجاره ماشین تویوتا کمری در تهران همین حالا با شماره تماس و تلفنهای مندرج در وب سایت تماس گرفته و اطلاعات لازم برای اجاره ماشین تویوتا کمری را از همکاران ما در بحش پشتیبانی سایت و رنت کار جویا شوید. رنت اتومبیل ایرنت کار، سامانه اجاره اتومبیل درشهر تهران و دیگر شهرهای مختلف ایران می‌باشد که تمامی خدمات رنت مربوط به اجاره TOYOTA کمری و دیگر مدلهای اتومبیل تویوتا از جمله کمری و غیره را در اختیار مشتریهای محترم خود در تمام شهرهای ایران عزیز فراهم می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا