اجاره هیوندای سانتافه در تهران – کرایه هیوندا سانتافه در تهران

اجاره هیوندای سانتافه در تهران و دیگر شهرها

اجاره هیوندای سانتافه در تهران و شهرستان‌ها: مجموعه ایرنت کار ارائه دهنده کلیه خدمات اجاره خودرو از جمله اجاره هیوندای سانتافه در تهران و شهرستان‌ها، مناسب‌ترین قیمت کرایه سانتافه در تهران و شهرستان‌ها، دارای شرایط ویژه و مناسب کرایه خودرو سانتافه در تهران و دیگر شهرهاست. تنها با یک تماس، تمامی اطلاعات در خصوص اجاره هیوندا از جمله قیمت اجاره ماشین سانتافه در تهران ، نحوه کرایه خودرو سانتافه در تهران و شرایط اجاره سانتافه در تهران و شهرستان‌ها، اجاره سانتافه بدون راننده، اجاره سانتافه با راننده را دریافت نمایید.

مدل خودرو: هیوندا سانتافه
قیمت در اختیار برون شهری: توافقی
قیمت کرایه روزانه: ۴۳۰.۰۰۰ تومان
قیمت کرایه هفتگی: ۲.۹۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت کرایه ماهانه: ۱۱.۵۰۰.۰۰۰ تومان

جهت کسب اطلاعات قیمت کرایه ساعتی، بلندمدت، با راننده 

نوع موتور: 4 سیلندر 16 سوپاپه
حجم موتور (سی سی): 2359
حداکثر توان موتور: 188 اسب بخار

حداکثر سرعت در ساعت: 190
شتاب صفر تا 100 ثانیه: 10.9
حداكثر گشتاور: 245 نيوتن متر

آیا با موارد قانونی اجاره هیوندا آشنا هستید؟

⇓             ⇓


دانستنی‌های ضروری قبل از اجاره سانتافه در تهران و شهرستان‌ها


اجاره سانتافه تهران و شهرستان‌ها مانند هر وسیله نقلیه دیگری نیازمند آگاهی دقیق از موارد دقیق قانونی و مروری بر نمونه قرارداد شفاف و رسمی اجاره خودرو است. سامانه اجاره خودرو ایرنت کار یک نمونه قرارداد رسمی برای اجاره سانتافه در تهران و شهرستان‌ها و مانند دیگر خودروهای استیجاری لوکس و رده میانی برای مطالعه مشتریان خود تهیه و فایل PDF آن را برای دانلود شما قرار داده است. پیشنهاد می‌کنیم که در ابتدا از طریق لینک مطلب زیر، به مطالعه یک نمونه قرارداد خودرو استیجاری و ضوابط ضروری و قانونی دقیق در حیطه اجاره هیوندا از جمله اجاره سانتافه تهران و شهرستان‌ها بپردازید.

کلیک کنید: نمونه قرارداد اجاره خودرو سواری

بایستی این مطلب را اذعان کرد که در خصوص اجاره هیوندای سانتافه، بیمه خودرو حتماً و بدون شک پیش از عقد قرارداد رسمی برای اجاره هیوندای سانتافه حداقل تا پایان قرارداد  تمدید شده است. لذا در مواقع بروز حادثه هایی پیش بینی نشده جانی و مالی در مدت زمان اجاره هیوندا سانتافه موارد مربوط به خسارات و صدمه‌های غیرمنتظره و احتمالی مطابق با قوانین جاری بیمه‌ها محاسبه می‌گردد. علاوه بر این، واضح است که استفاده از بیمه در شرایط بروز حادثه در خصوص کرایه ماشین سانتافه، وابسته به رعایت نکات بسیار ساده و واضح از جمله داشتن گواهینامه  راننده اجاره کننده و همچنین طابعیت از قوانین و ضوابط کلی و همچنین جزئی راهنمایی و رانندگی ایران است.

مانند اجاره کردن دیگر خودروهای رده بالا در کشور ایران، قیمت اجاره ماشین سانتافه نیز تابع عواملی از جمله مدت کرایه سانتافه و همچنین مدل و سال تولید خودرو اجاره شده می‌باشد. به عنوان یک مثال در صورت اجاره سانتافه 2017 به صورت هفتگی می‌توانید  از همکاران ما در هنگام قرارداد اجاره درخواست تخفیف نمایید. علاوه بر این، کرایه خودرو سانتافه در تهران به صورت اجاره نامه ماهیانه اتومبیل یا حتی به شکل سالیانه برای سازمان‌ها و ارگان‌ها و یا حتی اشخاص هم می‌تواند شامل تخفیف در محاسبه قیمت‌های نهایی شود. جهت دریافت اطلاعات دقیق و شفاف‌تر از قیمت اجاره سانتافه با شماره تماس مندرج در سایت ما هرگونه پرسش و ابهام در این خصوص را با ما سامانه اجاره خودرو ایرنت کار در میان گذاشته و پاسخ سؤالات خود را دریافت نمایید.

در صورت داشتن نیاز به اطلاعات و همچنین  پاسخ  به هر سوال درباره اجاره سانتافه با راننده و اجاره سانتافه بدون راننده همین حالا با شماره تماس و تلفن مندرج در وب سایت کار تماس بگیرید و تمامی سؤالات خود در خصوص هزینه‌ها و یا دیگر موارد لازم و ممکن و لازم برای اجاره سانتافه بدون راننده و اجاره سانتافه با راننده را از همکاران ما در بخش پشتیبانی سایت و رنت کار جویا شوید. ایرنت کار، سامانه اجاره اتومبیل در تهران و دیگر شهرهای مختلف ایران می‌باشد که تمامی خدمات رنت مربوط به کرایه ماشین سانتافه و دیگر مدلهای اتومبیل هیوندا را در اختیار مشتری عزیز در تمام شهرهای ایران عزیز قرار داده و خواهد داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا