فر کننده مو مردانه

فر کننده مو مردانه

فرقی نمی‌کند زن باشیم یا مرد، رویای داشتن موهای فر بین اکثر کسایی که موهای صافی دارند مشترک است.
ولی رسیدن به این رویا کار آسونی به نظر نمی‌رسد!
حتی شاید فر کردن مو برای مرد‌ها چون موهای کوتاه دارند، دشوارتر هم باشد!
اما
تو این مطلب می‌خواهیم چند تا روش ساده برای داشتن موهای فر را به شما آموزش بدهیم. اگر دستگاه فر کننده مو مردانه هم نداشته باشید باز هم رویای داشتن موهای فر دور از دسترس نیست پس با ما همراه باشید.

آنچه در ادامه خواهید خواند:

روش کار با دستگاه فر مو مردانه

دستگاه فر مو مردانه

برای فر کردن مو با استفاده از دستگاه فر مو مردانه، بهترین انتخاب بین انواع مختلف دستگاه‌های موجود در بازار دستگاه فر کننده میله ایی با قطر حدودی ۱.۵ سانتی‌متر است. این مدل دستگاه فر کننده علاوه بر فرهای ریز و زیبا به سادگی قابل استفاده برای موی کوتاه مردانه است.


برای گرفتن بهترین نتیجه از دستگاه فر مو مردانه ابتدا موهای خود را بشویید و کاملا خشک کنید. دستگاه فر مو را روشن کنید تا کاملا داغ شود.
سپس ازقسمت پشت موها دسته‌های کوچک جدا کنید و دور میله دستگاه فر کننده مو مردانه بپیچانید و این کار را ادامه دهید تا تمامی موها حالت دلخواه شما را بگیرند.
اگر می‌خواهید موهای فر شما مدت زمان طولانی تری مرتب باشند و حالت فر خود را حفظ کنند قبل از پیچاندن موها به دور میله دستگاه فر مو کمی تافت یا ژل به موها بزنید.


همه چیز درباره‌ی فر مو شش ماهه مردانه

برای فر کردن موها در آرایشگاه از پرمننت استفاده می‌شود. این ماده، پل‌‌های گوگردی موجود در ساختمان موی پیچیده شده در بیگودی را می شکند تا مو شکل فر مورد نظر را بگیرد.
سپس پیوندهای گوگردی در حالت جدید قرار می ‌گیرند وبا استفاده از یک محلول خنثی ‌کننده، مو در حالت فر شده ثابت می‌شود.

قیمت فر شش ماهه مردانه

فرآیند ایجاد فر مو شش ماهه مردانه

 • موهای شسته شده در بیگودی مخصوص پیچیده می‌شود. قطر لوله، طرز قرار گرفتن و تعداد بیگودی‌ها، تراکم فر و مدل نهایی مو را مشخص می ‌کند.
 • در مرحله بعد وقتی همه بیگودی‌ها پیچانده شدند، هر بیگودی با محلول فر آغشته می‌شود. باید دقت کنید که محلول فر با پوست سر تماس پیدا نکند زیرا موجب تحریک پوست می‌شود. محلول فر بین ۱۰ تا ۲۰ دقیقه روی مو باقی می ‌ماند.
 • پس از اتمام این زمان موی پیچیده شده به‌ طور کامل با آب‌ شسته می‌شود.
 • در این مرحله بیگودی با محلول خنثی ‌کننده آغشته می‌شود.
 • بعد از چند دقیقه موها با آب شسته شده و بیگودی ها برداشته می‌شوند.

قیمت فر مو شش ماهه مردانه

قیمت فر مو شش ماهه مردانه به عواملی همچون جنس، حجم و اندازه مو، درشت یا ریز بودن فرها، کیفیت مواد استفاده شده و به طبع کارمزدی که آرایشگر برای خود تعیین کرده است، بستگی دارد.


فیلم آموزش فر کردن مو با کش

در این روش فقط به چند تا کش مو نیاز دارید کافی است مشابه فیلم زیر قبل از خواب موهای مرطوب خود را بپیچانید و بعد از یک خواب راحت صبح را با موهای فر شده آغاز کنید.


داشتن موهای فر با استفاده از موس و نمک دریا

فر کننده مو مردانه

موهای خود را شسته و هنگامی که هنوز کمی مرطوب است به لازم (اندازه یک توپ تنیس) موس روی موها بزنید و با سری دیسپانسر سشوار خشک کنید. سر خود را تکان دهید و موها را پریشان کنید. در همین حال از زیر به مو اسپری نمک بزنید. دقت کنید که اسپری را بافاصله از مو نگه دارید. موها را با باد خنک سشوار کنید تا اسپری نمک در آن خشک بشود.


موس حالت دهنده مو کلیون

 • حجم :۲۰۰ میلی لیتر
 • حاوی ویتامین B5
 • ساخت ایتالیا
 • پوشش قوی
 • بدون چسبناک نمودن مو
 • درخشان کننده مو

شما هم تجربه ساده و کاربردی در رابطه با فر کردن موهای خود دارید؟
تجربه‌های خودتون را با ما در میان بگذارید. 🙂

مطالب مرتبط :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا