کرایه ماشین عروس بنز

اجاره ماشین عروس بنز در تهران و شهرستان‌ها

اجاره ماشین عروس بنز در تهران و سایر شهرستانها: ایرنت کار بزرگترین سامانه اجاره انواع ماشین عروس از جمله اجاره ماشین عروس بنز s500 می‌باشد که تلاش دارد با ارائه مجموعه متنوعی از خودروهای لوکس نیاز مشتریان خود را تأمین نماید. برای آگاهی از شرایط کرایه ماشین عروس بنز و قیمت اجاره ماشین عروس بنز ، علاوه بر مطالعه مطالب سایت، می‌توانید با شماره درج شده تماس بگیرید.

اجاره ماشین عروس بنز در تهران

برای اجاره ماشین عروس بنز در تهران همانند سایر اتومبیل‌های لوکس در ایرنت کار شرایطی آسان در نظر گرفته شده است. علیرغم گران‌قیمت بودن این خودروها، برای کرایه ماشین عروس بنز نیازی به اسناد و مدارک اضافه‌تر نیست. به راحتی می‌توانید پس از مشاهده قیمت اجاره ماشین عروس بنز ، با یک تماس آن را رزرو و برای زمان مورد نظر خود سفارش داده و به مراسم عروسی خود،  با انتخاب یکی از بهترین‌های صنعت خودروسازی جهان، جلوه دیگری ببخشید.


آنچه باید درباره کرایه ماشین عروس بنز بدانید


قیمت اجاره ماشین عروس بنز

کمپانی بنز آلمان، یکی از تولیدکنندگان برتر خودروهای لوکس است که محصولات با کیفیت خود را به دوستداران تجمل و خوش سلیقه در جهان عرضه می‌کند. برای اطلاع از قیمت اجاره ماشین عروس بنز کافیست به لینک زیر مراجعه نموده و با مقایسه مدل‌های مختلف، به تناسب بودجه‌ای که در نظر گرفته‌اید یکی از این اتومبیل‌های زیبا را انتخاب نمائید.

قیمت اجاره ماشین عروس بنز در تهران ، با توجه به اینکه این خودرو یکی از ماشین‌های گران قیمت و پرطرفدار است، نسبت به هزینه کرایه خودروهای دیگر بیشتر است. برای اطلاع از قیمت کرایه ماشین عروس بنز کافیست با همکاران ما تماس بگیرید و از جزئیات قیمت و شرایط تحویل خودرو مطلع شوید. خوب است بدانید در صورت کرایه ماشین عروس بنز برای بیش از یک هفته، از تخفیف مدت قرارداد برخوردار خواهید شد. بنابراین اگر قصد تدارک سفر ماه عسل دارید، خاطره خوب لحظات به یاد ماندنی خود را، با ماشین عروس کرایه‌ای خود جاودانه کنید.

اجاره ماشین عروس بنز s500 تنها یکی از مدل‌های موجود است

انواع مختلفی از مدل‌های اتومبیل بنز، جهت اجاره در سامانه ایرنت کار وجود دارد. علاوه بر اجاره ماشین عروس بنز s500  ، می‌توانید از بین سایر مدل‌ها نظیر بنز E500 ، بنز SL63 ، بنز C200 ، بنز SLK ، بنز E200  و بنز CLS500 انتخاب نمائید. در بین این مدل‌ها هم خودروی کوپه و هم کروک وجود دارد که انتخاب را برای شما راحت‌تر خواهد کرد.

پوشش بیمه کامل برای کرایه ماشین عروس بنز

کلیه خودروهای مجموعه ایرنت کار تحت پوشش بیمه کامل خودرو هستند به خصوص بیمه‌نامه ماشین عروس بنز، می‌بایست پیش از عقد قرارداد تا پایان قرارداد رسمی خودرو تمدید شده باشد. لذا در صورت بروز حوادث پیش‌بینی نشده جانی و مالی در طول مدت اجاره ماشین عروس بنز در تهران و دیگر شهرستان‌ها، با توجه به توافق طرفین برای نوع بیمه و در صورت رعایت مقررات و قوانین راهنمایی و رانندگی از جانب فرد اجاره گیرنده خودو، خسارات وارده مطابق با قوانین جاری شرکت‌های بیمه‌ محاسبه می‌گردد.

موارد قانونی و حقوقی قرارداد اجاره ماشین عروس بنز در تهران

همانند هر نوع قرارداد دیگری، برای اجاره ماشین عروس بنز در تهران و یا سایر شهرها، ضروری است که از موارد قانونی و حقوقی قرارداد آگاه باشید. در این راستا فایل pdf نمونه قرارداد رسمی اجاره خودرو جهت اطلاع شما در انتهای این بخش قرار داده شده است. رعایت حقوق طرفین، از بدیهی‌ترین موارد مراودات تجاری می‌باشد که در ایرنت کار به شدت به آن پایبندیم.

اسناد و مدارک موردنیاز برای اجاره ماشین عروس بنز

مدارک ضروری و مورد نیازی که برای اجاره ماشین عروس بنز ، پیش از مراجعه برای عقد قرارداد لازم است تهیه نمائید همانند سایر خودروها، عبارتند از:

  1. کارت شناسایی معتبر
  2. گواهینامه رانندگی
  3. یک فقره چک یا سفته به مبلغ خودرو

و همچنین یکی از موارد زیر جهت تضمین:

  1. سند ملکی به نام متقاضی
  2. 7 تا 10 درصد ارزش خودرو به عنوان ودیعه
  3. توقف خودروی شخصی متقاضی در پارکینگ عمومی و تحویل سند آن به شرکت

اگر به هر دلیلی امکان ارائه تضامین فوق را ندارید، می‌توانید با همکاران واحد پشتیبانی ایرنت کار تماس گرفته و شرایط خود را مطرح نمائید تا در صورت امکان وثیقه دیگری برای شما تعیین گردد. آنچه مسلم است با ایرنت کار هیچ کس بدون خودرو نخواهد ماند.

جهت اطلاع از شرایط کرایه ماشین عروس بنز با شماره زیر تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا