تلفن تماس 04 25 99 88 021

اجاره بی ام و در تهران – کرایه بی ام و

سامانه اجاره خودرو در ایران > اجاره خودرو > اجاره خودرو در تهران > اجاره انواع خودروهای لوکس > اجاره بی ام و در تهران – کرایه بی ام و

اجاره بی ام و در تهران و دیگر شهرها

اجاره بی ام و در تهران و شهرستان‌ها: مجموعه ایرنت کار ارائه دهنده کلیه خدمات کرایه بی ام و در تهران و شهرستان‌ها، مناسب‌ترین قیمت کرایه بی ام و در تهران و شهرستان‌ها، دارای شرایط ویژه و مناسب کرایه بی ام و در تهران ( اجاره بی ام و در تهران ) و دیگر شهرهاست. تنها با یک تماس، تمامی اطلاعات در خصوص اجاره خودرو در تهران و شهرستان‌ها از جمله لیست قیمت کرایه بی ام و و نحوه اجاره خودرو بی ام و در تهران و شرایط اجاره خودرو بی ام و در تهران و شهرستان‌ها بدون راننده و با راننده را دریافت نمایید.

لیست قیمت اجاره بی ام و

نام خودرو: بی ام و X4
قیمت اجاره روزانه: ۹.۵۰.۰۰۰ تومان
قیمت اجاره هفتگی: ۶.۲۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت اجاره ماهانه: ۲۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت کرایه ساعتی، بلندمدت و سایر اطلاعات تماس بگیرید.

نام خودرو: بی ام و 630i
قیمت اجاره روزانه: ۷۶۰.۰۰۰ تومان
قیمت اجاره هفتگی: ۴.۹۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت اجاره ماهانه: ۱۷.۰۰۰.۰۰۰ تومان

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت کرایه ساعتی، بلندمدت و سایر اطلاعات تماس بگیرید.

نام خودرو: بی ام و 528
قیمت اجاره روزانه: ۶۵۰.۰۰۰ تومان
قیمت اجاره هفتگی: ۴.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت اجاره ماهانه: ۱۶.۰۰۰.۰۰۰ تومان

جهت مشاهده قیمت کرایه ساعتی، بلندمدت و سایر اطلاعات بر روی لینک زیر کلیک کنید.

نام خودرو: بی ام و Z4
قیمت کرایه روزانه: ۶۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت کرایه هفتگی: ۴.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت کرایه ماهانه: ۱۵.۰۰۰.۰۰۰ تومان

جهت مشاهده قیمت کرایه ساعتی، بلندمدت و سایر اطلاعات بر روی لینک زیر کلیک کنید.

آیا با موارد قانونی اجاره بی ام و در تهران آشنا هستید؟

⇓             ⇓

پیشنهاد ویژه ایرنت کار


دانستنی‌های ضروری قبل از کرایه بی ام و در تهران


برای اجاره بی ام و در تهران بایستی قرارداد مشخص و واضحی را پیش از تحویل گرفتن خودرو، مطالعه و امضا نمایید. متقاضی خودروهای اجاره ای همچنین بایستی مدارک زیر را بهمراه داشته باشد.

  1. کارت شناسایی معتبر (یا پاسپورت)
  2. یک فقره چک یا سفته به مبلغ کامل خودرو

و همچنین یکی از موارد زیر:

  1. سند ملکی به نام متقاضی خودرو
  2. 7 تا 10 درصد ارزش خودرو به عنوان ودیعه (برای خودرو های ایرانی پانزده درصد ارزش خودرو وجود دارد)
  3. توقف خودروی متقاضی در پارکینگ عمومی و تحویل سند آن به شرکت ایرنت کار

در صورت داشتن سوالات بیشتر در خصوص اجاره بی ام و در تهران با شماره تلفن‌های مندرج در وب سایت تماس بگیرید.

قیمت کرایه بی ام و در تهران با توجه به اینکه این خودرو یکی از ماشین‌های گران قیمت و پرطرفدار در کشور ایران است، نسبت به هزینه کرایه خودروهای دیگر در شهر تهران بیشتر است. برای اطلاع از قیمت اجاره بی ام و در تهران کافیست با همکاران ما تماس بگیرید و از جزئیات قیمت و شرایط تحویل خودرو مطلع گردید.

همچنین رنت خودرو به شکل‌های متعددی از جمله روزانه، ساعتی، هفتگی و حتی کرایه به همراه راننده صورت می گیرد. بنابراین با مشورت همکاران ما در بخش پشتیبانی ایرنت کار می توانید با توجه به نیاز و بودجه در نظر گرفته برای این کار، بهترین خودرو ممکن را از بین لیست پیشنهادات ایرنت‌کار انتخاب نمایید.

اگر به غیر از اجاره خودرو بی ام و در تهران به دنبال کرایه انواع دیگر اتومبیل در این شهر هستید توصیه میکنیم با همکاران ما تماس گرفته و نام و مدل اتومبیل و زمان حدودی که برای کرایه آن در نظر دارید را با ما در میان بگذارید. بیشتر خودروهای لوکس و عادی توسط ابرنت‌کار در سرتاسر تهران کرایه داده می‌شود.

همچنین در ادامه این پست  لیستی از انواع اجاره BMW در تهران در دسترس شما مشتری عزیز قرار گرفته . در صورت درج نشدن قیمت اجاره بی ام و در تهران میتوانید از طریق تماس با ما به جزئیات قیمت و نحوه تحویل  خودرو اطمینان خاطر پیدا کنید.

کافی ست با تیم ایرنت کار تماس گرفته و از آنها قیمت و شرایط تحویل اتومبیل را جویا شوید. لازم به ذکر است در تمامی ساعات کاری و در طول روز نیز میتوانید برای آگاهی از قیمت ها و شرایط تحویل و کرایه BMW در تهران با ما در ایرنت‌کار در ارتباط باشید.

متقاضیان عزیز توجه داشته باشند که برای اجاره bmw تهران بایستی مواردی را پیش از مراجعه حضوری کسب اطلاع نمایند.یکی از مهمترین این موارد حقوق کرایه دهنده و همچنین حقوق کرایه کننده خودرو میباشد.

ایرنت‌کار پس از سالها فعالیت در زمینه اجاره bmw تهران، مجموعه ای از نکات را گرد هم آورده و در فایل پی دی اف قابل دانلود برای شما مشتریان عزیز قرار داده است. پس از تماس با ایرنت‌کار و اطلاع از جزئیات میتوانید فایل PDF زیر را برای مطالعه دانلود نمایید.

 موارد حقوقی و اخلاقی اجاره خودرو

5 (100%) 1 vote

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید