اجاره کیا اپتیما در تهران – اجاره اپتیما در تهران

اجاره کیا اپتیما در تهران و سایر شهرهای ایران

اجاره کیا اپتیما در تهران و شهرستان‌ها: مجموعه ایرنت کار ارائه دهنده کلیه خدمات اجاره کیا اپتیما در تهران و شهرستان‌ها (اجاره اپتیما در تهران) می‌باشد. با توجه به میزان شهرت و خاص بودن این مدل دوست داشتنی از برند کیا از گزینه‌های پرطرفدار در بین مشتریان می‌باشد. به همین منظور جهت آگاهی از شرایط قراردادی و همچنین بیمه اجاره کیا اپتیما در تهران با ایرنت کار تماس حاصل برقرار کرده و سؤالات خود را از این طریق بپرسید. تمامی اطلاعات دقیق از جمله قیمت اجاره کیا اپتیما در تهران و شرایط اجاره اپتیما تهران را از ایرنت کار جویا گردید.

مدل خودرو:  کیا اپتیما
قیمت در اختیار برون شهری: توافقی
قیمت کرایه روزانه: ۴۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت کرایه هفتگی: ۲.۶۰۰.۰۰۰ تومان (تخفیف دارد)
قیمت کرایه ماهانه: ۱۱.۰۰۰.۰۰۰ تومان

جهت کسب اطلاعات قیمت کرایه ساعتی، بلندمدت، با راننده 

نوع موتور: 6 سیلندر 24 سوپاپه
حجم موتور (سی سی): 2656
حداکثر توان موتور: 191 اسب بخار

حداکثر سرعت در ساعت: 220 
شتاب صفر تا 100 ثانیه:
حداكثر گشتاور: 250 نيوتن متر

آیا با موارد قانونی اجاره کیا آشنا هستید؟

⇓             ⇓


دانستنی‌های ضروری قبل از اجاره کیا اپتیما در تهران


بهتر است پیش از اجاره ماشین اپتیما در تهران آگاهی دقیق از موارد قانونی مروری بر نمونه یک قرارداد شفاف و رسمی اجاره خودرو داشته باشیم. ایرنت کار یک مورد قرارداد رسمی برای اجاره ماشین اپتیما در تهران و درست مثل دیگر خودروهای استیجاری لوکس برای مطالعه مشتریان خود تهیه کرده است و فایل PDF آن را برای دانلود شما در صوت لزوم داده. بنابراین از طریق لینک مطلب زیر به مطالعه یک نمونه قرارداد خودرو استیجاری و نکات مفصل تر درباره اجاره ماشین اپتیما در تهران هم بپردازید.

شرایط کامل اجاره دادن انواع خودرو

در خصوص کرایه کیا اپتیما در تهران و بیمه این خودرو بایستی قبل از عقد قرارداد رسمی برای کرایه کیا اپتیما حداقل تا پایان قرارداد رسمی خودرو از طرف موسسه اجاره دهنده تمدید شده باشد. لذا با آرزوی سلامت در مواقع بروز حادثه هایی پیش بینی نشده جانی و مالی در طول مدت کرایه کیا اپتیما موارد مرتبط با خسارات و صدماتپیش بینی نشده و احتمالی مطابق با قوانین جاری بیمه ها محاسبه شود. رعایت نکات بسیار ساده و واضحی از جمله داشتن گواهینامه ی فرد اجاره کننده و همچنین التزام به قوانین و ضوابط مربوط به راهنمایی و رانندگی در خصوص استفاده از بیمه کرایه اپتیما در تهران بدیهی است.

مثل دیگر خودروهای لوکس در تهران، قیمت اجاره کیا اپتیما تهران هم به نوعی تابعی از مدت اجاره این اتومبیل و همچنین نوع خودرو لوکس اجاره شده ست. به عنوان یک مثال در صورت اجاره کیا اپتیما در تهران به صورت هفتگی میتواند از همکاران ما در هنگام قیمت دهی یا قرارداد اجاره درخواست تعدیل در قیمت اجاره اپتیما تهران را نمایید. همچنین در صورت اجاره کیا اپتیما در تهران به صورت اجاره کردن ماهانه یا حتی به شکل سالانه برای سازمان ها، ارگان ها و یا حتی اشخاص هم میتواند شامل تعدیل در محاسبه قیمت های نهایی به دلیل بلند مدت بودن اجاره آن شود. برای اطلاع دقیق و شفاف تر از قیمت اجاره کیا اپتیما در شهر تهران با شماره تماس مندرج در سایت ما هرگونه سوال خود را در این باره با ما در Irrentcar در میان گذاشته و پاسخ سوالات خود را بیابید.

سوالات خود در خصوص اجاره اپتیما در تهران  را همین حالا با شماره تماس های مندرج در وب سایت ما در میان بگذارید و تمامی نکات  از جمله در خصوص هزینه ها و یا دیگر موارد لازم و ممکن و لازم برای اجاره اپتیما در تهران را از همکاران و مشاوران ما در بحش پشتیبانی Irrentcar جویا بشوید.خدمات ایرنت کار در خصوص کرایه اتومبیل در تهران و دیگر شهرها است. اطلاعات  تمامی خدمات رنت مربوط به اجاره اپتیما و دیگر مدلهای اتومبیل کیا در اختیار مشتری های عزیز در شهر تهران تنها با یک تماس تلفنی در اختیار شما قرار می‌گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا