اجاره کیا در تهران

اجاره کیا در تهران و شهرستان ها

اجاره کیا در تهران و شهرستان‌ها: مجموعه ایرنت کار ارائه دهنده کلیه خدمات اجاره خودرو به ویژه اجاره کیا در تهران و شهرستان‌ها، مناسب‌ترین قیمت کرایه کیا در تهران و شهرستان‌ها، دارای شرایط ویژه و مناسب کرایه کیا در تهران ( اجاره کیا در تهران ) و دیگر شهرهاست. تنها با یک تماس، تمامی اطلاعات در خصوص لیست قیمت اجاره کیا در تهران و نحوه اجاره خودرو کیا در تهران و شرایط اجاره خودرو کیا در تهران و شهرستان‌ها بدون راننده و با راننده را دریافت نمایید.

لیست قیمت اجاره کیا

نام خودرو: کیا اپتیما
قیمت اجاره روزانه: تماس بگیرید
قیمت اجاره هفتگی: تماس بگیرید
قیمت اجاره ماهانه: تماس بگیرید

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت کرایه ساعتی، بلندمدت و سایر اطلاعات تماس بگیرید.

نام خودرو: کیا سراتو
قیمت اجاره روزانه: تماس بگیرید
قیمت اجاره هفتگی: تماس بگیرید
قیمت اجاره ماهانه: تماس بگیرید

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت کرایه ساعتی، بلندمدت و سایر اطلاعات تماس بگیرید.

نام خودرو: کیا اسپورتیج
قیمت اجاره روزانه: تماس بگیرید
قیمت اجاره هفتگی: تماس بگیرید
قیمت اجاره ماهانه: تماس بگیرید

جهت مشاهده قیمت کرایه ساعتی، بلندمدت و سایر اطلاعات با همکاران ما تماس حاصل نمایید.

آیا با موارد قانونی اجاره کیا در تهران آشنا هستید؟

⇓             ⇓

پیشنهاد ویژه ایرنت کار


دانستنی‌های ضروری قبل از اجاره کیا در تهران


مشتریان عزیز در شهر تهران می‌توانند برای هر کدام از موارد کرایه کیا در تهران  با ما تماس بگیرند.

باید بدانید به دلیل تعدد مدل‌های کیا در کشور ایران و همچنین احتمال محدودیت تعداد موجود جهت رنت در شهر بزرگ تهران ، پیش از برنامه ریزی شخصی برای دریافت خودرو و از چند روز قبل، با همکاران ما در ایرنت‌کار تماس گرفته و در خصوص جزئیات زمان بندی و همچنین قیمت اجاره کیا در تهران اطلاعات کاملی کسب کنید.

برای اجاره کیا در تهران بایستی قرارداد مشخص و شفافی را پیش از اجاره گرفتن خودرو، مطالعه و امضا نمایید. متقاضی های خودرو همچنین بایستی مدارک زیر را در هنگام مراجعه بهمراه خود داشته باشند.

  1. کارت شناسایی معتبر
  2. یک فقره چک یا سفته به مبلغ خودرو

و همچنین یکی از موارد زیر:

  1. سند ملکی به نام متقاضی
  2. 7 تا 10 درصد ارزش خودرو به عنوان ودیعه (برای خودرو های ایرانی پانزده درصد ارزش خودرو)
  3. توقف خودروی شخصی متقاضی در پارکینگ عمومی و تحویل سند آن به شرکت

سوالات بیشتر خود را میتوانید از روش تماس با ایرنت کار جویا گردید. همکاران بخش پشتیبانی ما آماده ارائه خدمات و پاسخگویی به شما عزیزان می‌باشند.

قیمت اجاره کیا در تهران با توجه به استقبال و تقاضا بالای آن در بین دیگر اتومبیل های اجاره ای و همچنین دسته بندی برخی از مدل های هویندا در میان اتومبیل های خاص، قیمت کرایه کیا در تهران را در سطوح متفاوتی قرار داده است. برای اطلاع از قیمت اجاره کیا در تهران کافیست با همکاران ما تماس گرفته و از جزئیات قیمت و شرایط تحویل خودرو مطلع گردید.

همچنین کرایه خودرو کیا در تهران به شکل‌های متعددی از جمله اجاره روزانه، اجاره ساعتی، هفتگی و حتی اجاره به همراه راننده یا بی راننده صورت می گیرد. بنابراین با مشورت همکاران ما در بخش پشتیبانی می توانید با توجه به نیاز و بودجه در نظر گرفته برای این کار، بهترین خودرو کیا ممکن را از بین لیست پیشنهادات ایرنت‌کار انتخاب فرمایید.

متقاضیان عزیز توجه داشته باشند که برای اجاره کیا در تهران بایستی مواردی را پیش از مراجعه حضوری کسب اطلاع نمایند. از جمله این موارد حقوق کرایه دهنده و همچنین حقوق کرایه کننده ماشین می‌باشد.

ایرنت‌کار پس از سالها فعالیت در زمینه رنت کار در شهر تهران، مجموعه ای از نکات را گرد هم آورده و در فایل پی دی اف قابل دانلود برای مشتریان ارجمند قرار داده است. در صورت تماس با ایرنت‌کار و اطلاع از جزئیات میتوانید فایل زیر را جهت مطالعه دانلود کنید.

 موارد حقوقی و اخلاقی اجاره خودرو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا