اجاره کیا سراتو در تهران – کرایه کیا سراتو در تهران

اجاره کیا سراتو در تهران و سایر شهرهای ایران

اجاره کیا سراتو در تهران و شهرستان‌ها: مجموعه ایرنت کار ارائه دهنده کلیه خدمات اجاره کیا از جمله اجاره کیا سراتو در تهران و شهرستان‌ها (کرایه کیا سراتو در تهران) می‌باشد. با توجه به میزان شهرت و خاص بودن این مدل دوست داشتنی از برند کیا از گزینه‌های پرطرفدار در بین مشتریان می‌باشد. به همین منظور جهت آگاهی از شرایط قراردادی و همچنین بیمه اجاره ماشین کیا سراتو در تهران با ایرنت کار تماس حاصل برقرار کرده و سوالات خود را از این طریق بپرسید. تمامی اطلاعات دقیق اجاره خودرو از جمله  قیمت اجاره کیا سراتو در تهران و شرایط کیا سراتو اجاره را از ایرنت کار جویا گردید.

مدل خودرو: کیا سراتو
قیمت در اختیار برون شهری: توافقی
قیمت کرایه روزانه: ۳۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت کرایه هفتگی: ۲.۰۰۰.۰۰۰ تومان (تخفیف دارد)
قیمت کرایه ماهانه: ۷.۵۰۰.۰۰۰ تومان

جهت کسب اطلاعات قیمت کرایه ساعتی، بلندمدت، با راننده 

نوع موتور: 4 سیلندر 16 سوپاپه
حجم موتور (سی سی): 1998
حداکثر توان موتور: 154 اسب بخار

حداکثر سرعت در ساعت: 197
شتاب صفر تا 100 ثانیه: 10
حداكثر گشتاور: 195 نيوتن متر

آیا با موارد قانونی اجاره کیا آشنا هستید؟

⇓             ⇓


دانستنی‌های ضروری قبل از اجاره کیا سراتو در تهران


پیش از اقدام به اجاره ماشین کیا سراتو در تهران و شهرستان‌ها، لازم است نمونه قرارداد کرایه ماشین سراتو را مطالعه نمایید تا از موارد قانونی آن مطلع شوید. همکاران ما در مجموعه ایرنت کار نمونه‌ قرارداد رسمی برای اجاره ماشین کیا سراتو در تهران و سایر شهرها، درست مانند سایر خودروهای استجاری جهت مطالعه مشتریان خود تهیه کرده‌ایم. همچنین درر این مطلب فایل PDF آن را برای دانلود شما در صوت لوزم قرار داده‌ایم. پس بد نیست از طریق لینک مطلب زیر به مطالعه یک نمونه قرارداد خودرو استیجاری و نکات  دقیقتر در حیطه اجاره ماشین کیا سراتو در تهران نیز بپردازید.

شرایط کامل اجاره دادن انواع خودرو

چنانچه قصد دارید از مجموعه ایرنت کار اقدام به کرایه کیا سراتو در تهران نمایید، با خیال راحت اقدام به کرایه نمایید زیرا تمامی خودروهای مجموعه ایرنت کار تحت پوشش بیمه می‌باشند. بنابراین در هنگام بروز حوادث پیش بینی نشده جانی و مالی، در طول مدت کرایه کیا سراتو موارد مرتبط با خسارات و صدمات نامنتظر و احتمالی مطابق با قوانین جاری بیمه محاسبه می‌شود. البته فرد راننده می‌بایست جهت پیشگیری از بروز حادثه برای خودرو کیا سراتو اجاره ای ، نکات بسیار ساده و بدیهی از جمله داشتن گواهینامه فرد اجاره کننده و همچنین التزام به قوانین و ضوابط  مربوط به راهنمایی و رانندگی را رعایت کند. ایرنت کار ارائه دهنده خدمات کرایه سراتو کوپه و کرایه سراتو ۴ درب می‌باشد. همچنین خدمات اجاره روزانه سراتو و هفتگی و ماهیانه را از ایرنت کار دریافت نمایید.

مانند اجاره هر خودروی دیگری، قیمت اجاره کیا سراتو در تهران و شهرستان‌ها تابعی از مدت اجاره کیا سراتو و همچنین سال تولید خودرو است. البته لازم به ذکر است که در صورت اجاره کیا سراتو در تهران و سایر شهرهای بزرگ ایران به صورت هفتگی می‌توانید از همکاران ما در هنگام قرارداد اجاره درخواست تعدیل در قیمت اجاره سراتو را نمایید. همچنین اجاره روزانه سراتو در برخی شرایط نیز شامل تخفیفاتی می‌شود که می‌توانید ازهمکاران ما جویا شوید.

خبر خوب اینکه کرایه خودرو سراتو به صورت ماهیانه یا حتی سالانه برای سازمان‌ها و ارگان‌ها و یا حتی اشخاص هم می‌تواند شامل تخفیف در محاسبه قیمت‌های نهایی اجاره خودرو سراتو شود. زیرا ایرنت کار یکی از ارائه دهندگان خدمات کرایه خودرو به شرکت‌ها و ارگان‌های بزرگ می‌باشد. جهت اطلاع دقیق و شفاف‌تر از قیمت اجاره کیا سراتو در شهر تهران و سایر شهرها با شماره تماس مندرج در سایت ما تماس بگیرید. شما می‌توانید هرگونه پرسش و ابهام در خصوص اجاره ماشین سراتو را با ما در Irrentcar در میان گذاشته و پاسخ سؤالات خود را بیابید.

در صورت نیاز به کسب هر گونه اطلاعات در خصوص اجاره Kia سراتو در تهران همین حالا گوشی تلفن خود را بردارید و با شماره تماس‌های مندرج در وب سایت تماس حاصل نمایید تا پاسخ تمامی سؤالات خود در خصوص هزینه‌ها، شرایط و دیگر موارد لازم و ممکن برای کرایه کیا Kia سراتو را از همکاران و مشاوران ما جویا شوید. خدمات ما در سامانه ایرنت کار در خصوص اجاره سراتو کوپه و اجاره سراتو ۴ درب در تهران و دیگر شهرهای مختلف ایران است که تمامی خدمات رنت مربوط به اجاره تمامی برندهای خودروست که در اختیار مشتریان عزیز قرار می‌گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا