اجاره تویوتا در تهران

اجاره تویوتا در تهران و شهرستان‌ها

اجاره تویوتا در تهران و شهرستان‌ها: مجموعه ایرنت کار ارائه دهنده کلیه خدمات کرایه تویوتا در تهران و شهرستان‌ها، مناسب‌ترین قیمت کرایه تویوتا در تهران و شهرستان‌ها، دارای شرایط ویژه و مناسب اجاره خودرو تویوتا در تهران و دیگر شهرهاست. تنها با یک تماس، تمامی اطلاعات در خصوص لیست قیمت اجاره تویوتا و نحوه اجاره تویوتا تهران و شرایط اجاره خودرو در تهران و شهرستان‌ها از جمله اجاره تویوتا در تهران و شهرستان‌ها بدون راننده و با راننده را دریافت نمایید.

لیست قیمت اجاره تویوتا

نام خودرو: تویوتا لندکروز پرادو
قیمت اجاره روزانه:تماس بگیرید
قیمت اجاره هفتگی: تماس بگیرید
قیمت اجاره ماهانه: توافقی

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت کرایه ساعتی، بلندمدت و سایر اطلاعات تماس بگیرید.

نام خودرو: تویوتا کمری
قیمت کرایه روزانه: تماس بگیرید
قیمت کرایه هفتگی: تماس بگیرید
قیمت کرایه ماهانه: تماس بگیرید

جهت مشاهده قیمت کرایه ساعتی، بلندمدت و سایر اطلاعات بر روی لینک زیر کلیک کنید.

نام خودرو: تویوتا GT 86
قیمت اجاره روزانه: توافقی
قیمت اجاره هفتگی: توافقی
قیمت اجاره ماهانه: توافقی

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت کرایه ساعتی، بلندمدت و سایر اطلاعات تماس بگیرید.

نام خودرو: تویوتا هایلوکس
قیمت اجاره روزانه: توافقی
قیمت اجاره هفتگی: توافقی
قیمت اجاره ماهانه: توافقی

جهت مشاهده قیمت کرایه ساعتی، بلندمدت و سایر اطلاعات بر روی لینک زیر کلیک کنید.

آیا با موارد قانونی اجاره تویوتا در تهران آشنا هستید؟

⇓             ⇓

پیشنهاد ویژه ایرنت کار


دانستنی‌های ضروری قبل از اجاره تویوتا در تهران


پیش از اجاره تویوتا تهران  قرارداد مشخص و شفاف را مطالعه و امضا کنید. متقاضی محترم خودرو همچنین بایستی مدارکی را در هنگام مراجعه بهمراه آورند. برای آگاهی دقیقتر از جزئیات این مدارک حتما پیش از مراجعه حضوری به محل، با ایرنت کار تماس بر قرار کنید.

در خصوص دیگر ماشینهای کرایه ای در استان تهران مدارک زیر معمول و غالبا رایج میباشند:

  1. کارت شناسایی معتبر
  2. یک فقره چک یا سفته به مبلغ خودرو

و علاوه براین یکی از موارد زیر:

  1. سند ملکی به نام متقاضی
  2. 7 تا 10 درصد ارزش خودرو به عنوان ودیعه (برای خودرو های ایرانی پانزده درصد ارزش خودرو)
  3. توقف خودروی شخصی متقاضی در پارکینگ عمومی و تحویل سند آن به شرکت

سؤالات و نظرات احتمالی خود را همچنین میتوانید از راه تماس با ایرنت کار ابراز کنید. همکاران بخش پشتیبانی ما آماده هستند تا با ارائه خدمات و پاسخگویی به شما عزیزان تجربه لذت بخشی به شما مشتری گرامی رنت خودرو ارائه کنند.

مشتریان ارجمند در تهران می‌توانند برای هر یک از موارد کرایه تویوتا در تهران  با ما تماس بگیرند:

لازم به ذکر است به دلیل تعداد بالای مدل‌های تویوتا TOYOTA در ایران و همچنین احتمال محدودیت تعداد موجود جهت رنت در شهر بزرگ تهران ، حداقل چند روز پیش از برنامه ریزی شخصی، در خصوص کرایه ماشین تویوتا با همکاران ما در ایرنت‌کار تماس حاصل فرمایید و نسبت به جزئیات زمان بندی و همچنین قیمت اجاره تویوتا در تهران اطلاعات کاملی کسب کنید.

قیمت اجاره تویوتا در تهران با توجه به تقاضا خاص در مورد این اتومبیل و خصوصا دسته بندی آن در میان انواع اتومبیل های خاص و رده بالا، هزینه کرایه آن را در سطوح متفاوتی قرار داده است. برای اطلاع از قیمت کرایه تویوتا در تهران کافی است با همکاران ما تماس بگیرید و از جزئیات قیمت و شرایط تحویل خودروها نیز مطلع شوید.

لازم به یادآوری ست که اجاره ماشین تویوتا در تهران به طرق گوناگونی از جمله اجاره هایی روزانه، اجاره ساعتی، هفتگی و حتی سالانه صورت می گیرد. به همین دلیل از طریق مشورت با همکاران ما در بخش پشتیبانی می توانید با توجه به نیاز و بودجه در نظر گرفته شده برای این امر، بهترین خودرو تویوتا ممکن را از بین لیست پیشنهادات ایرنت‌کار انتخاب فرمایید و با خیال آسوده به برنامه ریزی برای سفر خود اقدام کنید.

اگر به جز اجاره اتومبیل تویوتا تهران به دنبال رنت انواع دیگر اتومبیل در این شهر نیز هستید توصیه ما این است که با ایرنت کار  تماس برقرار کرده و نام اتومبیل انتخاب شده و زمان حدودی سفر یا برنامه ای که نظر دارید را با ما در میان بگذارید. همچنین بیشتر خودروهای خاص و عادی توسط ارینت‌کار در سرتاسر شهر تهران و ایران اجاره داده می‌شوند.

در ادامه این پست  لیستی از انواع کرایه خودرو تویوتا در تهران در دسترس شما مشتری عزیز قرار گرفته. در صورت درج نشدن قیمت اجاره تویوتا در تهران میتوانید از طریق تماس با ایرنت کار به جزئیات قیمت و نحوه تحویل  خودرو نیز اطلاع کسب  کنید.

تمامی اطلاعات لازم در مورد رنت خودرو را از ایرنت کار تقاضا کنید و برای این کار تنها لازم است با شماره تلفن های درج شده در سایت تماس بگیرید و نیاز خود را با دوستان ما مطرح نمایید. لذا در تمامی ساعات کاری و در طول روز هم میتوان برای آگاهی از هزینه و شرایط تحویل خودرو با دفاتر ما در ایرنت‌کار تلفن بزنید.

مشتریان محترم ما توجه داشته باشند که برای کرایه خودرو تویوتا در تهران بایستی مواردی را پیش از مراجعه حضوری به طور دقیق کسب اطلاع کنند. از جمله این موارد مهم حقوق کرایه دهنده ها و همچنین حقوق کرایه کننده ها ماشین نسیت به یکدیگر است.

ایرنت‌کار پس از سالها فعالیت در زمینه کرایه تویوتا تهران و شهرستان‌ها، مجموعه ای از نکات را گردآوری کرده و در فایل پی دی افی قابل دانلود برای شما عزیزان قرار داده است. در صورت تماس با ایرنت‌کار و اطلاع از تمامی جزئیات میتوانید فایل زیر را جهت مطالعه دانلود کنید .

 موارد حقوقی و اخلاقی اجاره خودرو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا