اجاره اتوبوس

اجاره خودرو تشریفاتی در تهران

بسیاری از کسانی که قصد میزبانی از مهمانان مخصوص، انجام مراسم تشریفاتی و همچنین ترنسفر مهمانان داخلی و خارجی در تهران و دیگر شهرها را به عهده دارند، میتوانند اطلاعات کامل در خصوص اجاره خودرو تشریفاتی در تهران و سراسر ایران را از طریق تماس با همکاران ما در ایرنت کار جویا شوند.

در ادامه و در بخش پرسش و پاسخ، سعی شده تا به سوالات متداول در زمینه کرایه ماشین تشریفاتی در تهران و دیگر شهرهای ایران پاسخ دقیق داده شود. در تمامی روزهای هفته و همچنین در ساعات کاری میتوانید سوالات دیگر خود را در زمینه اجاره خودرو تشریفات در تهران با ما در ایرنت کار در میان گذاشته و در سریع ترین زمان ممکن به پاسخ برسید.

ویدئو زیر معرفی جالبی از بهترین خودروهای رده بالای دنیا رو به نمایش گذاشته است :

پرسش و پاسخ در خصوص اجاره خودروهای تشریفاتی در تهران

اجاره خودرو تشریفاتی در تهران و دیگر شهرهای ایران نیازمند دانستن نکته های حقوقی ست. این نکته ها شامل مواردی است که در رابطه با حقوق کرایه دهنده و حقوق کرایه کننده ها جمع آوری شده است. بد نیست پیش از کرایه ماشین تشریفاتی در تهران و یا هر شهر دیگر ایران، برای اطلاعات بیشتر سری به مطلب زیر بزنید.

از مهمترین موارد حقوقی در زمینه کرایه ماشین تشریفاتی در تهران و دیگر شهرها:

 1. آگاهی اجاره کننده از شرایط سلامت خودرو
 2. تعهد اجاره دهنده نسبت به حفظ سلامت ظاهری و تکنیکی خودرو
 3. تعهد اجاره دهنده به تمیزی وسیله نقلیه اجاره داده شده
 4. تعهد اجاره کننده به تحویل خودرو در زمان مقرر
 5. تعهد اجاره دهنده به  تحویل خودرو در زمان مقرر
 6. تعهد اجاره کننده به استفاده شرعی و قانونی از وسیله نقلیه
 7. تعهد اجاره کننده نسبت به اجاره خودرو سند دار و ارائه سند در هنگام قرارداد اجاره

ما سعی کرده ایم با توجه به تنوع خودروهای تشریفاتی در تهران و دیگر شهرها، لیست قیمت تقریبا ثباتی در این خصوص تهیه کنیم. لذا هم از طریق تماس با شماره تلفن مندرج در سایت و هم از طریق مطالعه جدول تهیه شده میتوانید اطلاعات کاملی در خصوص قیمت اجاره ماشین تشریفاتی در تهران و دیگر شهرها بدست آورید.

علاوه بر لیست قیمت اجاره خودرو تشریفاتی در تهران و شهرهای دیگر در ابتدای مطلب، باز تاکید میگردد که تماس تلفنی راهکاری بهتر و شفاف تر در خصوص این امر میباشد.

اتومبیل های تشریفاتی شامل طیف وسیعی از خودروهای سواری برندهای مختلف، خودروهای ون و همچنین اتومبیل های خاص تری هستند. شرایط کلی برای اجاره اتومبیل تشریفاتی در تهران به صورت عمومی به ترتیب زیر میباشد. هرچند که برای شرایط کرایه اتومبیل تشریفاتی در تهران و ایران بهتر است با ایرنت کار تماس گرفته و در جریان جزئیات کامل شرایط هر کدام از انواع اتومبیل تشریفاتی قرار بگیرید.

پیش از کرایه خودرو تشریفاتی در تهران و شهرهای دیگر جزئیات قرارداد را مشخص و شفاف مطالعه و امضا فرمایید. متقاضی محترم خودرو تشریفاتی همچنین بایستی مدارکی را در هنگام مراجعه بهمراه آورند. لذا باز تاکید میشود که برای آگاهی دقیقتر از جزئیات این مدارک حتما پیش از مراجعه حضوری، از طریق تماس تلفنی با ما اطلاعات دقیقی کسب فرمایید.

در خصوص دیگر وسایل نقلیه کرایه ای در استان تهران مدارک زیر معمول و غالبا رایج میباشند:

 1. کارت شناسایی معتبر
 2. یک فقره چک یا سفته به مبلغ خودرو

و علاوه براین یکی از موارد زیر:

 1. سند ملکی به نام متقاضی
 2. ۷ تا ۱۰ درصد ارزش خودرو به عنوان ودیعه (برای خودرو های ایرانی پانزده درصد ارزش خودرو)
 3. توقف خودروی شخصی متقاضی در پارکینگ عمومی و تحویل سند آن به شرکت

سوالات دقیقتر خود در خصوص کرایه اتومبیل تشریفاتی در تهران را از ما در ایرنت کار بپرسید.

کرایه خودرو تشریفاتی در تهران و دیگر شهرستان ها ممکن است به صورت بسیار فوری امکان پذیر نباشد. این موضوع خصوصا در تعطیلات رسمی و همچنین در فصل هایی که حجم سفر یا اجرای مراسمات در شهرها بسیار بالاست، ممکن است به سهولت صورت نگیرد. برای پیشگیری از این موضوع پیشنهاد میشود در صورت تمایل به کرایه خودرو تشریفاتی از چند روز قبل و پیش از برنامه ریزی برای سفر یا اجرای مراسم از طریق تماس تلفنی اقدام به رزرو نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا