اجاره هیوندا النترا در تهران – کرایه هیوندا النترا در تهران

اجاره هیوندا النترا در تهران و دیگر شهرها

اجاره هیوندا النترا در تهران و شهرستان‌ها: مجموعه ایرنت کار ارائه دهنده کلیه خدمات اجاره خودرو از جمله اجاره ماشین النترا در تهران و شهرستان‌ها، مناسب‌ترین قیمت اجاره النترا ، دارای شرایط ویژه و مناسب کرایه ماشین النترا در تهران و سایر شهرهاست. تنها با یک تماس، کلیه اطلاعات در خصوص کرایه هیوندا از جمله کرایه النترا ، نحوه اجاره خودرو النترا در تهران و شرایط  اجاره روزانه النترا ، اجاره هیوندا النترا بدون راننده و با راننده را دریافت نمایید.

مدل خودرو: هیوندا النترا


قیمت در اختیار برون شهری: توافقی
قیمت کرایه روزانه: ۲۵۰.۰۰۰ تومان
قیمت کرایه هفتگی: ۱.۷۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت کرایه ماهانه: ۶.۰۰۰.۰۰۰ تومان


جهت کسب اطلاعات قیمت کرایه ساعتی، بلندمدت، با راننده 


نوع موتور: 4 سیلندر 16 سوپاپه
حجم موتور (سی سی): 1999
حداکثر توان موتور: 152 اسب بخار

حداکثر سرعت در ساعت: 202
شتاب صفر تا 100 ثانیه: 10.4
حداكثر گشتاور: 179 نيوتن متر

مشاهده نمونه قرارداد اجاره خودرو هیوندا

⇓             ⇓


نکات ضروری پیش از اجاره هیوندا النترا در ایران


جهت کرایه انواع خودرو از جمله اجاره خودرو النترا در تهران و شهرستان‌ها، نیاز به اطلاعات دقیقی در خصوص موارد دقیق قانونی آن از جمله نمونه قرارداد شفاف و رسمی اجاره خودرو خواهید داشت. در همین راستا مجموعه ایرنت کار یک نمونه قرارداد رسمی به منظور اجاره النترا در تهران و شهرستان‌ها مانند دیگر خودروهای استیجاری برای مطالعه مشتریان خود تهیه نموده و فایل PDF آن را جهت دانلود قرار داده است. پیشنهاد می‌شود از طریق لینک زیر، نمونه قرارداد خودرو اجاره ای و شرایط ضروری و قانونی دقیق در حیطه اجاره هیوندا از جمله کرایه ماشین النترا را مطالعه نمایید.

در خصوص اجاره هیوندا النترا شایان ذکر است که بیمه خودرو پیش از عقد قرارداد رسمی برای کرایه ماشین النترا ، حداقل تا پایان مدت قرارداد تمدید شده است. لذا در مواقع بروز حوادث پیش بینی نشده جانی و مالی در مدت زمان اجاره ماشین النترا موارد مربوط به خسارات و صدمه‌های غیرمنتظره مطابق با قوانین جاری بیمه‌ها محاسبه می‌گردد. البته استفاده از بیمه در شرایط بروز حادثه در خصوص اجاره النترا در تهران و شهرستان‌ها، منوط به رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی از جمله داشتن گواهینامه رانندگی فرد اجاره کننده و تبعیت از کلیه قوانین و ضوابط  راهنمایی و رانندگی ایران می‌باشد.

همانند اجاره سایر خودروهای رده بالا در کشور ایران، قیمت اجاره النترا نیز تابع عواملی از جمله مدت زمان اجاره هیوندا النترا و همچنین مدل و سال تولید خودرو استیجاری می‌باشد. به طور مثال در صورت اجاره النترا مدل 2017 به صورت هفتگی می‌توانید از همکاران ما در هنگام قرارداد اجاره درخواست تخفیف نمایید. ضمناً کرایه ماشین النترا به صورت اجاره ماهیانه اتومبیل یا حتی به شکل سالیانه برای سازمان‌ها، ارگان‌ها و اشخاص هم شامل تخفیف در محاسبه قیمت‌های نهایی می‌شود. جهت دریافت اطلاعات دقیقتر از قیمت اجاره ماشین النترا با شماره تلفن‌های مندرج در سایت ما هرگونه سوال و ابهام در این خصوص را با همکاران ما در سامانه اجاره خودرو ایرنت کار در میان گذاشته و پاسخ سؤالات خود را دریافت کنید.

در صورت نیاز به اطلاعات کامل تر و همچنین  پاسخ  به هر سؤال درخصوص اجاره هیوندا النترا با راننده و اجاره النترا بدون راننده همین حالا با شماره تلفن‌های مندرج در وب سایت تماس حاصل نمایید و کلیه سؤالات خود در رابطه با هزینه‌ها و قیمت اجاره النترا ، برای اجاره روزانه النترا بدون راننده و کرایه النترا را از همکاران ما در بخش پشتیبانی جویا شوید. ایرنت کار، سامانه اجاره اتومبیل در تهران و سایر شهرهای ایران می‌باشد که کلیه خدمات مربوط به اجاره ماشین النترا و دیگر مدلهای اتومبیل هیوندا را در اختیار مشتریان گرامی قرار می‌دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا